تولید جک سقفی

تولید جک سقفی

کفراژ بندی سقفها اعم از دال‌های بتنی و تیرچه بلوک از جکهای سقفی استفاده می‌گردد. جکهای سقفی درچند تیپ تولید می‌گردند:

جک سقفی 3 متری
جک سقفی 3/5 متری
جک سقفی 4 متری
جک سقفی 4/5 متری
جک سقفی 5 متری

 

حداکثر باربری جکهای فوق 1500 کیلوگرم می‌باشد. پیچ‌های تنظیم جک‌های این شرکت از نوع رولینگی می‌باشد و رزوه‌های آن توسط پرس و بدون براده برداری ساخته می‌شود. این نوع رزوه مقاومت بیشتری در مقابل نیروی برشی و سایشی دارد. جهت کفراژ بندی زیر تیره‌های بتنی با اتصال سر جک تی شکل بر روی جک‌های سقفی قالب بندی راحت‌تر می‌شود. استفاده از جکهای سقفی در کفراژبندیهای ارتفاع‌های بیش از 4 متر پیشنهاد نمی‌گردد و در این مورد استفاده از داربستهای مدولار به لحاظ فنی بهتر است ، کفراژ بندیهای ارتفاع‌های بیش از 4 متر پیشنهاد نمی‌گردد و در این مورد استفاده از داربستهای مدولار به لحاظ فنی بهتر است ، لوله داخلی جک‌های سقفی به قطر 5 سانتی‌متر و لوله‌ بیرونی آن به قطر 6 سانتی‌متر می‌باشند و ضخامت ورق لوله 2  و 2.5 میلیمتر می‌باشد

جک سقفی  در سه  مدل می باشد

 

جک صلیب دار

جک  بدون صلیب

شکل U جک عراقی یا  جک

 

تاثیر استفاده از جک سقفی در ساختمان سازی

 

انواع متفاوت جک سقفی با تکنولوژی پیشرفته در کوتاه ترین زمان جهت صادرات و مصرف داخلی با رعایت تمام استاندارهای جهانی در شهر بتن تولید می شود.

بسیاری از افراد بر این باور هستند که هرچقدر اجناسی که برای ساخت و ساز در نظر می گیرند دارای قیمت کمتری باشد پس در نتیجه برای خرید مناسب می باشد؛ اما در واقع این اصل صحیح نمی باشد، زیرا که؛ جنسی برای خرید مناسب است که از کیفیت مناسبی برخوردار باشد تا قیمت مناسب به خصوص جک سقفی که یکی از وسایل خیلی مهم در عرصه ی ساختمان سازی می باشد.

اگر از جک سقفی برای نگهداری سقف های تازه استفاده نگردد، این امکان وجود دارد که، به مرور زمان ساختمان دچار آسیب های جدی بشود. به همین علت است که حتما باید بهترین این محصول برای انواع سازه ها ( بزرگ یا کوچک) استفاده گردد.

برای سفارش تولید جک های سقفی تماس بگیرید:

۰۹۱۲۰۹۰۵۸۹۱

۰۹۱۲۵۶۳۳۹۹۴

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonشماره تماس اسکرول به بالا