جک سقفی

جک سقفی یکی از کاربردی ترین ابزار در ساختمان سازی مدرن و سازه های فلزی میباشد که نقش مهمی در روند کار و کیفیت کار دارد. استفاده نادرست از جک سقفی میتواند خطراطی را حین انجام کار به وجود بیاورد که با استفاده درست و کاربردی از این ابزار میتوان مانع بروز خطرات احتمالی شد.

استفاده از جک های سقفی استاندارد و با کیفیت قش مهمی در کیفیت کار دارد. جکهای سقفی استاندارد ویژگی هایی دارد که هنگام ساخت آن حتمان باید رعایت شود.

استفاده نکردن از لوله های نامرغوب و درز دار . استفادهاز لوله 5 به عنوان صلیب و لوله 6 به عنوان ته جک . استفاده از رزوه مرغوبو استاندارد . فاصله مناسب سوراخ های صلیب جک .در قسمت T شکل جک حداقل طول باید 75 سانتی متر باشد. جوش دقیق و بون نقص مانع شکستن جک زیر فشار میشود.

فاکتور هایی که روی روی فاصله جک ها از هم نقش دارد:

وزن سقف و نوع بتن ریزی . نوع بتن مصرفی . کیفیت جک ها . ارتفاغ سقف فاکتور هایی هستند که در فاصله جک ها از هم نقش دارد . فاصله جک ها در بیشترین حالت به 1 متر میرسد و تا 50 سانت قابل کاهش است. چنانچه نیاز بود فاصله جک ها کمتر شود بهتر است از ابزاهایی مانند اسکافلد مثلثی یا اسکافلد چکشی و یا داربست استفاده کنیم.

خرید جک سقفی

 

جک های زیر سقفی در متراژ های متنوع و وزه های مختلف و با کیفیت ورق فولاد مبارکه تولید میشود.

  • جک سقفی 3.5 متری 13 کیلویی مناسب سقف های سبک و متراژهای پایین.
  • جک سقفی 4 متری مناسب اجرای لابی ها و سالن های با ارتفاع بیشتر از 3 متر که در دو وزن 14.5 و15.5 کیلویی عرضه میگردد
  • جک سقفی 5 متری مناسب اجرای سقف های سالن های تجاری که در وزن 17 کیلو تولید میشود.

فاصله استاندارد جک سقفی

وزن سقف و نوع بتن ریزی . نوع بتن مصرفی . کیفیت جک ها . ارتفاغ سقف فاکتور هایی هستند که در فاصله جک ها از هم نقش دارد . فاصله جک ها در بیشترین حالت به 1 متر میرسد و تا 50 سانت قابل کاهش است. چنانچه نیاز بود فاصله جک ها کمتر شود بهتر است از ابزاهایی مانند اسکافلد مثلثی یا اسکافلد چکشی و یا داربست استفاده کنیم.

با عضویت در کانال انیستاگرامی شهر قالب هر روز از قیمت ها مطلع شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonشماره تماس اسکرول به بالا