تیرچه کرومیت

 

 

سقف کرومیت نوعی سقف تیرچه بلوک است که برای ساخت آن از تیرچه فلزی با جان باز استفاده می شود. کرومیت در سازه های فولادی اجرا می شود و نوعی سقف جدید است که از استحکام و یکپارچگی بالا برخوردار می باشد. سقف کرومیت در مقایسه با سایر سقف ها از مزایای بیشتری برخوردار است، از این رو از آن در سازه های مختلف استفاده می شود.

با استفاده از تیرچه های کرومیت می توان چندین سقف را به طور همزمان بتن ریزی کرد و این کار از نظر اقتصادی بسیار مقرون بصرفه خواهد بود. تیرچه های کرومیت دارای حالتی ایستاده هستند و به سادگی با شمع فلزی مهار میشود.

این تیرچه ها به گونه ای طراحی شده اند که به تنهایی می توانند وزن بتن و قالب ها را تحمل کنند، از این رو پس از بتن ریزی، تیرچه های فولادی با بتن ترکیب و یکپارچه شده و بارهای وارد آمده به سقف را تحمل می نمایند. در کل این تیرچه ها از قابلیت تحمل بار قبل از گیرش بتن و پس از آن برخوردار هستند و می توانند تمام بارهای زنده و مرده را تحمل کنند.

 

قیمت تیرچه کرومیت

 

عوامل مختلفی بر قیمت گذاری تیرچه کرومیت نقش دارد که نسبت به نیاز شما متغیرمیباشد .

در واقع سقف تیرچه کرومیت این امکان را برای شما ایجاد می کند تا بتوانید بتن ریزی چند سقف را به صورت همزمان انجام دهید. این مورد عاملی در صرفه جویی وقت و در نهایت صرفه جویی در هزینه ها می شود. به همین دلیل این نوع سقف اولین انتخاب هر کارفرمایی می باشد. اما موضوعی که رابطه با این نوع سقف باید مدنظر قرار دهید محاسبات و طراحی تیرچه کرومیت می باشد که بهتر است با استفاده از نرم افزارهای موجود انجام دهید تا ضمن آنکه دقیق تر می باشد کار شما نیز راحت تر شود.

 

برای مشاوره و خرید تیرچه کرومیت با دفتر شهر قالب تماس بگیرید:

۰۹۱۲۰۹۰۵۸۹۱

۰۹۱۲۵۶۳۳۹۹۴

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
شهرقالب We would like to show you notifications for the latest news and updates.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها